Тури в Іспанію

Тури в Іспанію — теплі пляжі, гарне вино, смачна шинка, гаряче фламенко, бюджетні гірськолижні курорти, дешевий шопінг та оригінальна архітектура.

Тури в Іспанію пропонують чимало цікавих курортів, коротко опишемо 4 з десятків:

  • Андалусія — південна частина держави. Батьківщина кориди. Цікава будівельними пам’ятками різних релігій та епох. Тут треба подивитись міста Севілью та Малагу.
  • Арагон — північна частина. Національний парк Піренеїв — один з найкращих у Європі. Курорт збирає рафтингістів, альпіністів та байдарочників. Місце прийнятне для профілактичного, лікувального та реабілітаційного відпочинку.
  • Валенсія — популярний південно-східний регіон. Відпочинок в Іспанії на місцевих пляжах Коста-Бланки (Денія, Бенидорм, Кальпе) та екскурсії Аліканте та Валенсією залишать приємні спогади. Відвідайте Валенсійський музей витончених мистецтв — один з кращих у світі.
  • Канарські острови — м’яка тропічна зона неподалік Африки. Тутешній вулкан Тейде — найвища точка країни. Відвідайте піраміди Гуїмар, заповідну зону Інферно. Якщо пощастить, придбайте квиток на концерт на Аудиторіо-де-Тенеріфе. Місцевий заповідник Лансароте нагадує поверхню Місяця.

Кліматичні умови

Іспанія зі Львова — порівняно швидкий перельот без різких кліматичних змін.

Північна частина з м’яким літом та прохолодною вологою зимою.

Південно-західне узбережжя з сухим гарячим літом та короткою помірною зимою.

Центральна частина з різко-континентальним кліматом (різки перепади температури протягом доби) — не найкраща зона для туризму.

На Канарському архіпелазі найм’якіший та найтепліший клімат. Середня температура не падає нижче +20°C. Тут не буває надто жарко. Постійно тепла вода.

Кращий відпочинок в Іспанії з червня по жовтень.

Митниця

Держава входить в зону Шенгенської угоди. Вартість візи — €35. Дозволяє перебувати в країні до 30 днів. «ГаЛоПоМ» допоможе в зборі та оформленні документів, запропонує зручні тури в Іспанію на вибір.

Готелі Іспанії

П’ятизірковий Casa Fuster — готель в центрі Барселони. В 20 кілометрах від аеропорту. Ресторани і кафе. Джаз-клуб. Мальовнича тераса Blue View. 2 басейни.

Тури в Іспанію включають поселення в готелях різної цінової категорії, обрати відповідний очікуванням неважко.

Іспанія зі Львова — можливість змінити культурний шар та ментальність оточуючих туриста громадян. Відпочинок в Іспанії, в залежності від способу відпочинку, сподобається і замкненим одинакам, і активним екстравертам.