Тури в Шрі-Ланку

Туристам, які шукають заспокійливий природній відпочинок, Шрі-Ланка пропонує чисті природні пляжі, атмосферу розслаблення та дещо флегматичні розваги. Більшість пам’яток природнього походження.

Шрі-Ланка зі Львова — це контрастна зміна старовинної архітектури і кави міста Лева на пляжі з серфінгом й дайвінгом та цейлонський чай.

Тури Шрі-Ланки нерідко починають знайомити туристів з державою із Коломбо — столицею. Цікаві пляжі: Когода, Аругам-Бей, Бентота, Калутара, Негомбо, Маравила, Диквела, Хамбантота, Берувелла, Маунт-Лавінія, Вайкал, Тринкомале, Когала, Гале, Вадува, Ахунгала, Унаватуна, Тангале, Велигама, Хикадува, Маунт-Лавінія, Індурува.

Екскурсійних напрямків небагато, тому радимо подивитись усі: Полонарува, Дамбула, Канді, Нувара-Елія, гора Сігірія.

Будьте обережні, приймайте антималярійні пігулки перед виїздом у джунглі. Протягом перебування в державі ретельно слідкуйте за гігієною та не вживайте проточну воду.

Місцеві пляжі — смуга в тисячі кілометрів зі світлим піском і пальмами, що виходить на чисту теплу воду з коралами та яскравими рибками.

Кліматичні умови

Клімат тропічних. Більшість опадів острів приймає ночами, в період з травня по жовтень. Решта місяців сухі, кращий  відпочинок в Шрі-Ланці — з листопада по квітень. Середньорічна температура повітря — 28°С, води — 26°С. В горах взимку може холоднішати до 10°C.

Митниця

Вартість консульського збору сягає $64 долари. Для оформлення візи потрібен мінімум документів й усього кілька діб. Термін дії візи — 30 днів.

Готелі

Переважають невеличкі готелі в стилі місцевої культури. Більшість закладів пропонують туристам розважальні програми, вистави, екскурсії та нічні веселощі.

«ГаЛоПоМ» допоможе зробити тур у Шрі-Ланку зі Львова приємним та незабутнім.