Тури в Чорногорію

Тури в Чорногорію — можливість відпочити в країні, близькій до України по ментальності та способу життя. Відпочинок в Чорногорії, в першу чергу, приваблює екологічністю та дешевизною. Місцеві пляжі та степи задовільнять українців-інтровертів, що цінують тишу, затишок та природу.

Чорногорія зі Львова — швидкий маршрут, до того ж, компактні розміри країні дозволять подивитись головні пам’ятки та цікаві місця за день. Завдяки цьому, решту часу людина почувається комфортно в знайомому оточенню і може присвятити себе пасивному відпочинку.

Будванська Рив’єра — центральний туристичний об’єкт з гарною архітектурою, піщаними пляжами та якісними розвагами. Неподалік розташована Будва — ще одне курортне містечко з кам’яним пляжем. Якщо хочете побачити історичні пам’ятки, заїдьте у Петровац. Хочете сучасних будівель — прямуйте у Святий Стефан. Найпомітніші курорти — це Сутоморе, Пржно, Милочер та Рафаїловичи.

На півночі Герцегновська Рив’єра з великим курортом Герцег-Нови. Якщо шукаєте якісний відпочинок в Чорногорії сім’єю — вам сюди. Інше відоме місто — Тіват з великим аеропортом і великою кількістю людей у сезон.

В Ульцинськів Рив’єрі недорогі готелі та приємні базальтові пляжі. Вартий уваги пляж для натуристів Ада-Бояна.

В країні є гірськолижні курорти: Колашин, Жабляк.

Кліматичні умови

Чорногорія зі Львова — приємний переїзд без різких кліматичних змін. Узбережжя більш тепле, з довгим, сухим та гарячим літом. Зима коротка та волога.

Можна купатись з квітня по жовтень. Травень — один з кращих місяців для відвідування.

Митниця

Для в’їзду потрібен закордонний паспорт. Віза знадобиться лише у випадку, коли турист бажає знаходитись на території країни більше 90 днів.

Завдяки супроводженню «ГаЛоПоМ» Чорногорія зі Львова — простий, швидкий, та комфортний маршрут.

Готелі

П’ятизірковий Splendid Conference & SPA Resort — готель в Бечічі. На березі моря. Приватний пляж. 3 ресторани та 4 бара. Спа-комплекс. Велика конференц-зона.

Чотиризірковий Montenegro Beach Resort — готель в Бечічі, коло моря. Приблизно 20 кілометрів до аеропорту. Приватна пляжна смуга. Розваги для дітей.

Чотиризірковий Blue Star — готель в Будві. Друга лінія від моря. Приблизно в 10 кілометрах від ж\д вокзалу. Конференц-зал. Ресторан з інтернаціональною кухнею.

Тури в Чорногорію — недорогий варіант затишного спокійного відпочинку. Тут приємно знаходитись одному, з коханою людиною, чи усією сім’єю.