Тури в Туніс

Туніс зі Львова — не найпопулярніший, але затребуваний напрямок. Для значної частини туристів відпочинок у Тунісі — перш за все, якісна таласотерапія (тобто лікування морськими водоростями, сіллю, грязями й пісками). В старих мусульманських кварталах треба закривати плечі та носити штани чи довгі юбки. Не можна фотографувати військовослужбовців, військові об’єкти та Палац Президента.

Якщо прибули в Туніс зі Львова вперше, радимо відвідати Карфаген, Сиди-бу-Саїд, римський Колізей Ель-Джеми. Подивіться Сахару та послухайте її піщаних пісень. До світанку прийдіть на озеро Шот-ель-Джерид та дочекайтеся сходу сонця. Обов’язково замовте хоча б простенький курс таласотерапії.

Тури в Туніс пропонують відпочинок на муніципальних пляжах, тому що інших в державі немає. Деякі готелі пропонують невеликі приватні узбережні смуги без місцевого населення. Усі пляжі піщані. Гостям країни пропонують суміш оливкової олії та соку лимона для рівномірної глибокої засмаги.

Відпочинок у Тунісі для туристів, що полюбляють шопінг можливий — на ринках багато сувенірів: кераміка; срібло; кальяни; чеканні вироби; східні солодощі; «піщана троянда». Чимало горілчаних виробів: фініково-інжирна «Буха»; лікер «Тибарін»; сорти вин. На сході поважають бавовняні, шовкові та кашемірові килими ручної роботи. В Рамадан магазини працюють по незвичайному для українців графіку: 9:00—14:00 та майже до світанку після заходу сонця. Радимо купувати побільше фініків, спробувати кускус та придбати додому кілька літрів недорогої якісної оливкової олії.

Зверніть увагу, для економії варто купувати їжу та товари для відпочинку за межами готелю — наприклад, в державних торгівельних мережах General чи Monoprix. Тури в Туніс приємні можливістю торгуватись навіть в магазинах (якщо при вході немає таблички „fixed price“).

Кліматичні умови

Кращий відпочинок у Тунісі — з кінця весни до завершення осені. Взимку не буває глибоких холодів, але для туризму прохолоднувато. Купальний сезон з травня по жовтень — морська вода не охолоджується нижче 20°C.

Температура літом — до 35°С, через низьку вологість жара сприймається порівняно легко. Температура північних регіонів взимку — до 21°С. Найм’якіший клімат на Джербі — літо більш прохолодне, зима більш тепла.

Митниця

Якщо турист прибув в Туніс зі Львова з туристичною групою, візу проставляють по прибуттю в аеропорт та не стягують консульський збір.

Для приватного або бізнес-відвідування треба зібрати пакет документів та сплатити $7 консульського збору. Термін стандартної візи — 30 днів.

Готелі

В більшості, готелі держави не найкращі в плані архітектури та сервісу, але й тут можна знайти гідне місце розташування. Фактичний рівень обслуговування нижче заявленої зірковості закладу. Готелі, переважно, розташовані на березі. Майже усі обладнані центрами таласотерапії.

Якщо збираєтесь в Туніс зі Львова — «ГаЛоПоМ» запропонує цікаві тури в Туніс, допоможе обрати конкретний та організує швидкий виліт.