Тури в Тайланд

Українцю, що шукає розвинуту туристичну інфраструктуру та максимально різноманітний відпочинок, Тайланд дасть усе потрібне та навіть більше. Тури Тайланду — найпопулярніші серед південно-східно-азіатських. Гість, що прибув у Тайланд зі Львова зможе побачити та спробувати безліч матеріального та нематеріального — варто лише сплатити названу ціну.

Секс-тури, цілодобові дискотеки, аутентичний масаж, духовне зростання, дайвінг, тайський бокс — який би не обрали відпочинок, Тайланд знайде, що запропонувати.

Радимо розпочати відпочинок у Тайланді з Бангкоку. Столиця передає дух та настрій держави. Інші великі міста: Канчанабурі, Чиангмай. Цікаві курорти: Самуї, Пхукет, Паттайа. Стандартні розваги для будь-яких туристичних напрямків — пляжі, тропічні гори, водоспади, зручні готелі та національна кухня — те, що пропонують майже усі тури в Тайланд. Але українців привертає унікальна атмосфера, вихованість та мудрість тайського народу.

Деякі тури в Тайланд прив’язані до місцевих фестивалів, наприклад, свята вегетаріанства чи феєрверків. Українця, що прибув в Тайланд зі Львова, може захопити оригінальна архітектура та безліч історичних будівельних пам’яток. Шопінг відпочинок у Тайланді теж вартий уваги — тут можна придбати недорогі дорогоцінності та сувеніри.

Загалом, турист, що прибув у Тайланд зі Львова, має можливість пройти велику кількість профілактичних та оздоровчих процедур з відмінним співвідношенням ціни та якості. Проте, зверніть увагу! Перед поїздкою радимо зробити щеплення від гепатиту А та холери. Відмовтесь від їжі на вулиці та пляжах. Варто знати та пам’ятати недоторканні традиції держави.

Кліматичні умови

2 основні зони: тропічний савани, тропічний мусонний. Влітку центральна частина розпалюється до 42°C — березень-травень. З червня до жовтня температура тримається на рівні 28°C. З листопада по лютий — в середньому 25°C. Вночі північна частина досить холодна. Якщо не плануєте багато часу проводити на природі, нормальний відпочинок у Тайланді можливий в будь-яку пору року.

Визначеного сезону дощів немає. Пхукет дощить у серпні. Самуї — у листопаді. Південно-східні мусони провокують збільшення кількості опадів та приходять у державу з червня по серпень. Взагалі, південна частина більш волога.

Митниця

Для туристичного відвідування на термін менше 30 діб консульського збору немає. Штамп ставлять у закордонний паспорт по прибуттю в аеропорт Тайланду. Інші види віз вартують $35–70. «ГаЛоПоМ» пояснить усі тонкощі, допоможе зібрати документи та обрати тур у Тайланд зі Львова.

Готелі

Здебільшого, тури Тайланду пропонують заклади з гарним співвідношенням якості та ціни. У готелів немає внутрішньої зіркової класифікації. Переважають низькі будівлі. Коло готелів відкривають чимало ресторанів та кафе з традиційною тайською кухнею. Не важко оселитися під морем, але пам’ятайте — місцеві пляжі не дуже чисті.

Українцю, що шукає екзотичні, насичені враженнями тури, Тайланд запропонує чимало цікавого.