Тури в Болгарію

Тури в Болгарію популярні у Львів’ян. Держава розташована зовсім поруч, на південь від України через Румунію. Відпочинок в Болгарії різноманітний, тут: вдосталь пам’яток для активних інтелектуальних екскурсій, і без берегової смуги вистачає гарної природи з живописними краєвидами, місцеві жителі варті поваги через гостинність та добрий характер.

Важлива перевага — повільне, але впевнене підвищення рівня сервісу. При цьому, Болгарія зі Львова залишається порівняно недорогим туристичним напрямком. Навіть українець з невеликими статками може дозволити мандрівку сім’єю в теплу приморську державу. Окремої згадки варті тури в Болгарію з метою лікування та реабілітації після хвороби.

Невеликі розміри дозволяють за одне відвідування побачити майже усю країну та спробувати чи не усі види тутешніх розваг.

Пляжі піщані. Найпопулярніші: Золоті піски, Сонячний день, Сонячний берег, Русалка, Помор’я.

Взимку туристи прибувають на гірськолижні курорти: Боровець (Рильські гори); Пампорово, Банско.

Тури в Болгарію пропонують подивитись Софію та Пловдив. Взагалі, переважають міста з затишними вузькими вуличками, великою кількістю старовинних пам’яток та духом вірності традиціям. Чудово зберіглись Рильський та Бачковський монастирі, навіть агностикам та атеїстам буде цікаво побачити їх архітектуру.

Болгарія зі Львова, а фактично, і з усієї Європи — затребуваний осередок оздоровчого відпочинку. Приїжджають на лікувальні грязі, мінеральні води та бальнеологічні курорти. Чисте повітря та гарна екологія посилюють позитивний ефект. Треба згадати термальні джерела Санданскі, Велинград та Сапарева-баня.

Кліматичні умови

Мінімальная зимова температура — -25°C. Максимальна літня — +30°C. Температура води літом сягає +23°C. Обирайте конкретний варіант відпочинку під сезон та обов’язково слідкуйте за прогнозом погоди. Відпочинок в Болгарії варто спланувати.

Митниця

«ГаЛоПоМ» запропонує популярні Тури в Болгарію, допоможе в оформлені документів. Для в’їзду українцям потрібна віза, її вартість — 35€. Туристу потрібна статистична карта з реєстрацією в готелі.

Готелі Болгарії

Чотиризіркова Hrizantema в 200 метрах від моря. В межах 30 кілометрів від аеропорту.

П’ятизірковий Hotel Melia Grand Hermitage. В 200 метрах від моря. Сад з джакузі під відкритим небом. Сауна і турецька баня.

Болгарія зі Львова — 6 годин повітрям чи декілька десятків годин наземним транспортом. Відпочинок в Болгарії — можливість гарно відпочити без різкої зміни культурного та кліматичного слою.