Тури в Туреччину

Відпочинок у Туреччині став звичним для середнього українця. Туристи зі Львова насолоджуються водами 4 морів. Поважають готелі Туреччини з якісним сервісом. Із задоволенням відвідують пам’ятки держави — Блакитна мечеть, палац Топкапи, монастирі Каппадокії. Приймають оздоровчі ванни у Памуккале. Новачок може здивуватись, але тут можна покататись на гірських лижах. Розвинута інфраструктура робить великі міста Турції цікавими для урбаністичних екскурсій та шопінгу. В цілому, тури в Туреччину — один з найпопулярніших напрямків.

2 ключові переваги — вигода та швидкість:

  • невеликі ціни турів Туреччини;
  • Туреччина зі Львова — питання 2 годин перельоту.

Як правило, тури в Туреччину пропонують львів’янам: Анкару, Стамбул, Ізмір, Адану, Бурсу та Ерзурум. Популярні пляжні курорти Анталійського узбережжя: Анталія , Кемер , Белек , Сіде, Аланія , Богазкент. Курорти Егейського узбережжя: Мармарис, Фетхіє, Бодрум, Кушадаси, Саригерме. Курорти на березі Чорного моря: Трабзон, Сафранболу.

Кліматичні умови

Відпочинок в Туреччині не напружить середньостатистичного українця — максимальна температура не підіймається вище 29°C. А якщо з’явиться бажання подивитись на зимову Турцію, чи вибратись на гірськолижний курорт — холодніше +4°C не буде. Наразі, тури в Туреччину відрізняються гнучкістю та різноманіттям — легко підібрати температуру та оточення по смаку.

Митниця

Мандрівнику потрібен лише закордонний паспорт — решту зробить агенція «ГаЛоПоМ». Тури в Туреччину — дуже популярний напрямок, тому Україна й Турція максимально спростили й оптимізували процедури перетину кордону та проходження митниці. Тури в Туреччину не вимагають від українця знання ментальності місцевих жителів — і володарі квартир в оренду, і готелі Туреччини радо зустрічають туристів, без будь-яких культурних бар’єрів.

Громадяни України отримують візову марку Турції одразу після прибуття — марка безкоштовна. Ввезення валюти необмежене. Невисокі ціни турів Туреччини та максимальна свобода роблять напрямок одним з найпривабливіших.

Готелі Туреччини

Один за найкращих — Maxx Royal Belek з 7 басейнами, 5 ресторанами, атракціонами та професійним полем для гольфу. Поруч тримається Maxx Royal Kemer з окремим пляжем, тенісними кортами та розважальними майданчиками для дітей. Akka Antedon Hotel — готель у Бельдібі (неподалік від Анталії) облаштований відкритим басейном-лагуною, тенісними кортами, фітнес-центром та спа-салоном. Туреччина зі Львова — можливість обрати один з 200 сучасних готелів. Завдяки розвинутому туристичному сектору, готельний та транспортний бізнес висококонкурентні — клієнти отримують низькі ціни турів Туреччини у поєднанні з гарною якістю послуг.

Тури в Туреччину пропонують туристам достатню кількість перевірених готелів для гідного відпочинку в будь-якій точці держави.

Мандри країною

«ГаЛоПоМ» радить орендувати авто, скачати актуальну мапу та переглянути якомога більше історичних пам’яток, пам’ятників архітектури, та природних краєвидів. Туреччина зі Львова може початись стандартно — номер готелю, шезлонг, напої. Інший варіант — активний відпочинок у Туреччині — мандруйте, замовляйте екскурсії, вивчайте історію. Все ж таки, радимо дотримуватись туристичних маршрутів (що пропонують популярні тури в Туреччину), бо далеко не усі місцеві знають англійську. Якщо не вистачить часу на перегляд усього цікавого — скромні ціни турів Туреччини дозволять повернутись сюди не один раз.

Вирушайте у Туреччину зі Львова — це зручно, вигідно та швидко. Відпочинок у Туреччині обов’язково задовільнить і лишить чимало теплих спогадів.