Тури в Грецію

Тури в Грецію — популярний напрямок «ГаЛоПоМ». Відпочинок з дітьми в Греції, чи тільки з дружиною, чи з друзями може бути цікавим та приємним — достатньо підібрати дату прибуття, гарний готель та програму екскурсій по смаку.

Кращий відпочинок в Греції — комплексний. Обирайте тури в Грецію, що дадуть змогу спробувати все одразу:

  • подивитись пам’ятки;
  • поплавати та позагоряти;
  • сходити на шопінг;
  • помилуватись природою;
  • хоча б раз потрапити на дискотеку.

Людина, що їде в Грецію зі Львова відчує комфорт і в плані клімату, і в плані менталітету місцевих жителів. Бронювання в Грецію популярне в українців, бо практичний досвід тисяч громадян довів —  відпочинок в Греції приємний в будь-якому сенсі.

«ГаЛоПоМ» організує тури в Грецію цілий рік: літом, восени, зимою та весною. Розвинута туристична інфраструктура допомагає туристам бачити переваги кожного сезону. Так, взимку популярний відпочинок в Греції на Родосі — а знижки та мінімальний трафік роблять цей час привабливим двічі.

Тури в Грецію пропонують найрізноманітніші розваги. Тут є і гірські лижі (Каймакцалан, Василиця), і пляжі (Халкидік, Пелопонес), і острови (більше 1000), і пам’ятки (від Афін до Патмоса), і шопінг (в будь-якому великому місті). Окремої уваги вартий розвинутий дитячий туризм — відпочинок з дітьми в Греції дуже популярний.

Афіни — активне місто з великим ритмом життя. Краще розслаблюватись в іншому місці. Можна прибути в Грецію зі Львова, провести в столиці один-два дня на екскурсіях та в магазинах — і швидко виїжджати у більш затишні приморські місця. Якщо прилітаєте в час найбільшої туристичної активності, продумайте маршрут і зробіть бронювання в Грецію заздалегідь.

Саронічні острови розташовані неподалік Афін, тому тут буває забагато людей. На островах є храм Афаї. Обирайте між Гідрою, Поросом та островом Фаулза Спецес. Якщо замовляєте перші тури в Грецію — почніть знайомство з країною з цих місць.

На Пелопоннесі велика концентрація архітектурних пам’ятників: Олімпія; цитадель Агамемнона Міккени; будинок Менелая Спарта; театр в Єпідаврі; Коринф; порт Нафпліон. Окрім цього, тут кращі пляжі південної Європи. Якщо зібрались в Грецію зі Львова, гарний варіант — одразу відправитись на Пелопоннес.

Для перелічення цікавих міст та зон екзотичної держави потрібен окремий великий текст. «ГаЛоПоМ» обмежиться зауваженням — відпочинок в Греції різноплановий та різноманітний, кожен відвідувач знайде варіант до смаку.

Кліматичні умови

Тури в Грецію — це буквально гаряча пропозиція. Більшість часу тут сухо та гаряче, до того ж, температура Афін та на островах вище, ніж у північних регіонах (хоча острівний клімат більш м’який).

Сезон триває від квітня до жовтня. З травня по червень та з вересня по жовтень найм’якіші періоди. Ночі початку й кінця літа прохолодніші завдяки бризу. Якщо плануєте прилетіти в Грецію зі Львова і відносно легко адаптуватись до зміни клімату, обирайте ці місяці.

Митниця

Для прибуття на відпочинок в Греції потрібен закордонний паспорт та віза. Країна підписала Шенгенську умову — дозволяє в’їзд по шенгенській візі. Обмежено ввезення тютюну, горілчаних виробів, парфумів та їжі.

Зверніть увагу! «ГаЛоПоМ» допоможе на усіх етапах підготовки відпочинку, від збору документів до бронювання в Грецію в конкретний готель.

Готелі

Популярні тури в Грецію пропонують готелі різних цінових категорій.

Найдорожчі та найякісніші п’ятизіркові:

  • Aegean Breeze Resort;
  • Pilot Beach Resort and Spa;
  • Cronwell Platamon Resort.

Перельот в Грецію зі Львова займає щонайменше 2 годин без пересадок чи 6 годин з пересадками. Тури в Грецію подарують відпочинок, що сподобається і дорослим, і дітям.